Megvan a negyeddöntős ellenfelünk!

Az idei Erste Liga negyeddöntőjében a DEAC választotta (kényszerválasztásként) csapatunkat ellenfélként. A további párharcok: Brassó-Vasas, FTC-MAC, Csíkszereda-Gyergyó.

A Brassó ellen az idei alapszakaszban kétszer győztünk otthon rendes játékidőben, idegenben pedig összesen 1 pontot szereztünk. Lőtt gólok tekintetében a DEAC áll jobban (18-15), emberelőnyből viszont nekünk volt több (17-11), aminek mi 24%-át váltottuk gólra, viszont a 11 hátrányból 6 gólt kaptunk, ami nem túl fényes mutató.

Az elmúlt 3 meccsen azonban 100%-os hátrányos védekezést nyújtottunk, ez és a visszatérő sérültekkel kiegészült csapatunk sok okot ad a bizakodásra.

Összefoglaló EL 111 – UTE – DEAC 7:5 20210101

No Description

Az alábbiakban a negyeddöntős párharcok továbbjutóinak függvényében az elődöntős ellenfelünk a következő csapatok lehetnek:

• Brassó, FTC, Csíkszereda: Brassó
  • Brassó, FTC, Gyergyó: FTC (ebben az esetben az FTC-UTE elődöntő Magyar Bajnoki döntő is lenne)
  • Brassó, MAC, Csíkszereda: Brassó
  • Brassó, MAC, Gyergyó: MAC (ebben az esetben a MAC-UTE elődöntő Magyar Bajnoki döntő is lenne)
  • Vasas, FTC, Csíkszereda: Csíkszereda
  • Vasas, FTC, Gyergyó: Gyergyó
  • Vasas, MAC, Csíkszereda: MAC
  • Vasas, MAC, Gyergyó: Gyergyó

Ehhez persze még nekünk is túl kell jutnunk a DEAC-on, ami bár nem lesz egyszerű feladat, nem lehetetlen. A párharc kedden 18:30-kor indul idegenben, majd szerdán ugyanebben az időpontban jön a második meccs, szombat-vasárnap pedig hazai jégen fogadjuk a DEAC-ot. A további játéknapok: március 9. (ha szükséges), 11. (ha szükséges), 13. (ha szükséges).