Mérkőzések 2020/21

Ssz.DátumIdőpontHazaiEredményVendégHelyszínVersenykiírásÖsszefoglaló
1.2020.08.14.18:00DEAC4:1UTEDEAC jégpályaFelkészülési mérkőzésLINK
2.2020.09.25.09:45UTE3:3VasasÚjpesti jégcsarnokFelkészülési mérkőzésLINK
3.2020.10.02.18:00DAB4:3
(b.u.)
UTEDunaújvárosi jégcsarnokFelkészülési mérkőzésLINK
4.2020.10.06.18:00UTE2:4BrassóÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
5.2020.10.11.14:15UTE3:4CsíkszeredaÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
6.2020.10.13.18:00UTE4:3
(b.u.)
Gyergyói Hoki KlubÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
7.2020.10.18.18:30UTE6:3TitánokÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
8.2020.10.22.18:00UTE3:4
(b.u.)
DABÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
9.2020.10.27.18:00DAB5:4
(h.u.)
UTEDunaújvárosi jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
10.2020.10.30.18:00UTE2:1MAC-HKBÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
11.2020.11.01.18:30DEAC8:1UTEDebreceni jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
12.2020.11.15.14:15FTC5:4UTETüskecsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
13.2020.11.17.18:00UTE5:2DEACÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
14.2020.11.22.14:10MAC-HKB6:4UTETüskecsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
15.2020.11.25.18:00UTE8:6VasasÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
16.2020.11.29.17:30Gyergyói Hoki Klub3:2UTEGyergyószentmiklósi MűjégpályaERSTE Liga alapszakaszLINK
17.2020.11.30.17:30Brassó2:3
(b.u.)
UTEBrassói MűjégpályaERSTE Liga alapszakaszLINK
18.2020.12.08.17:30UTE2:6FTCÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
19.2020.12.11.18:30Titánok3:9UTEGyőri jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
20.2020.12.21.18:40Vasas3:4
(b.u.)
UTEKáposztásmegyeri JégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
21.2020.12.26.18:30UTE4:0TitánokÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
22.2020.12.28.18:30FTC1:5UTETüskecsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
23.2020.12.30.18:00DAB2:3UTEDunaújvárosi JégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
24.2021.01.01.18:00UTE7:5DEACÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
25.2021.01.03.17:40Vasas2:5UTEKáposztásmegyeri JégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
26.2021.01.08.18:00UTE3:2
(h.u.)
BrassóÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
27.2021.01.10.14:10DEAC3:2
(b.u.)
UTEDebreceni JégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
28.2021.01.14.18:00UTE5:1Gyergyói Hoki KlubÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
29.2021.01.21.18:00UTE2:7CsíkszeredaÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
30.2021.01.23.17:30Titánok5:10UTEGyőri jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
31.2021.01.28.18:30UTE2:3
(h.u.)
FTCÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
32.2021.01.30.18:00UTE6:3DABÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakaszLINK
33.2021.02.03.17:30Gyergyói Hoki Klub2:1UTEGyergyószentmiklósi MűjégpályaERSTE Liga alapszakasz
34.2021.02.04.17:30Brassó7:1UTEBrassói MűjégpályaERSTE Liga alapszakasz
35.2021.02.06.17:30Csíkszereda4:2UTEVákár Lajos MűjégpályaERSTE Liga alapszakasz
36.2021.02.07.17:30Csíkszereda5:2UTEVákár Lajos MűjégpályaERSTE Liga alapszakasz
37.2021.02.19.18:00UTE10:1MAC-HKBÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakasz
38.2021.02.22.18:30UTE7:3VasasÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga alapszakasz
39.2021.02.25.17:00MAC-HKB2:3
(h.u.)
UTETüskecsarnokERSTE Liga alapszakasz
40.2021.03.02.19:00DEACUTEDebreceni JégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő
41.2021.03.03.19:00DEACUTEDebreceni JégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő
42.2021.03.06.18:30UTEDEACÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő
43.2021.03.07.18:30UTEDEACÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő
44.2021.03.09.19:00DEACUTEDebreceni JégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő
45.2021.03.11.18:00UTEDEACÚjpesti jégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő
46.2021.03.13.18:30DEACUTEDebreceni JégcsarnokERSTE Liga rájátszás – negyeddöntő